PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832320}
7,8 6 779
ocen
7,8 10 1 6779
For All Mankind
powrót do forum serialu For All Mankind

LGBT

ocenił(a) serial na 9

Do połowy 3 sezonu dawałem 10 z sercem. Ale mam już dość nachalnie rozdmuchanego lgbt. Do momentu zmiękczenia mózgu u jednego z astronautów i zrobienia z siebie pępka świata watki lgbt (gej, lesbijka - obecna para prezydencka) mi nie przeszkadzało. NA bazie tej pary można by opowiedzieć dalszą historię trudów osób lgbt w hermetycznym świecie. Ale nie.. trzeba więcej i więcej i wrzucono pierdu srerdu na marsie jako nowym otwarciu (jakie to naiwne!!!) . Bardzo mi się podoba ten serial ale mam dość! Mam dość wciskania lgbt wszędzie i w dużych ilościach i to tak, że kompletnie nie ma to znaczenia dla historii. Dużo ciekawsze wątki eksploracyjne ludzkości zredukowane do strachu przed podaniem ręki gejowi. No ja prld!! Co za dno..

Rithven

Piloci i astronauci, to twardzi ludzie, którzy muszą podejmować szybkie i istotne decyzje. Jeśli chcemy przetrwać jako gatunek. to chyba nie wyślemy tam kogoś, , kto po całej podróży zapragnie walczyć o prawa gejów.

ocenił(a) serial na 5
Rithven

Zgadza się. Dla mnie najbardziej komiczny moment w tym serialu to gej wpatrzony w marsjańską dal, który postanowił się wyałtować. Jakież to było wzruszające. O nic nie wnoszących wątkach gejowsko-lesbijskich na Ziemi (prezydent) nawet nie wspominam. Średnia drama z kosmosem w dalekim tle.

ocenił(a) serial na 3
Rithven

No i super wątek o ćpunie na marsie, sezon z mocnej 7-8 w pierwszym sezonie zasługuje na 2-3 w 3 sezonie. Niesamowity zjazd poziomu w dół.

ocenił(a) serial na 8
Rithven

Jestem po 9 odcinku. Wiesz, tak jak napisałeś, to wątek LGBT jest na drugim planie. Bo w zasadzie to dwójka bohaterów, których wątek rozwija się przez 3 sezony i tu jest jakby kulminacja. Też rzygam tęczą, ale no nie mam się o co przyczepić. Nie jest to wymyślone na prędce. Nie ma nadreprezentacji. Dwójka bohaterów na kilkanaście-dziesiąt osób. Też bym się chciał dowalić o to, ale uczciwie muszę przyznać, że jest to do zaakceptowania. Nie wiem, w którą stronę twórcy pójdą dalej, ale na razie od zniesienia.

Rithven

Miałem oglądać ten serial jako następny w kolejce, ale jeżeli znowu na siłę wciskane są wątki lpg to odpuszczam...

Rithven

Czyli ten cały serial z alternatywną historią ma przesłanie takie, że w kosmos powinno ciągnąć ludzkość "nowe otwarcie" cywilizacyjne dla osób z zaburzeniami seksualnymi i identyfikacją płci gdzieś tam na Marsie? Hahaha A rozwiązali przy okazji problem rozmnażania się "osób menstruujących". Może mają pomysł stworzenia marsjańskiego Lebensborn - cyt. "Nazistowski program hodowli nadludzi".

krzaki69

Pierwsze dwa sezony mogę polecić, LGBT jest tam widocznie w tle i jakoś bardzo nie uwiera, a dla fanów przemysłu kosmicznego i historii lotów w kosmos jest tam masa fantastycznych smaczków. Ale sezon 3... Dramat. Niektóre odcinki mogłyby być o wiele, wiele lepsze gdyby nie skupiono się na wątkach o mniejszościach, które ZUPEŁNIE nic nie wnoszą.

'Problem bezpłodności par homoseksualnych jest problemem odwiecznym i nierozwiązywalnym' :D

Rithven

Popłacz się xD

Rithven

ja przewijam postaci lgbt, zaoszczedzam czas i fabula nic na tym nie traci.

ocenił(a) serial na 7
sikorunien

Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w serialu który jest fikcją i alternatywna wersja historii świata (chociażby ZSRR ma się dalej dobrze w 2003) gdzie mnóstwo rzeczy jest wydumanych i wyssanych z palca właśnie dlatego że historia potoczyła się inaczej, tak bardzo oburza widzów filmwebu to co akurat jest prawdziwe i dzieje się tu i teraz. Ludzie LGBT byli są i będą. Nie zmieni tego ani homofobia ani głupota ani narracja Kremla czy talibow z Afganistanu.

Mehoweck

są w każdej produkcji więc już mi zbrzydli. Jesli kiedys będą znowu raz na dwadzieścia seriali, to pooglądam z przyjemnoscią, a tak to strata czasu

Mehoweck

raczej dlatego, że nie ma kompletnie żadnego uzasadnienia, ale wiadomo, lewaczki i logika to próżno tłumaczyć

ocenił(a) serial na 1
Rithven

Dokładnie takie samo mam odczucie. Nie jestem przeciwko LGBT, nigdy nie byłem, ale jeszcze jeden taki serial, to już pewnie będę. Nienawidzę gdy ktoś na siłę zmusza mnie abym słuchał i oglądał tylko te treści. Właściwa nazwa tego serialu powinna brzmieć All For Gaykind, lub All for LGBTKind, gdzie sprawy podboju kosmosu okazały się tylko przykrywką dla tego przesłania i walki i te prawa. W Sezonie 3 aż wylewało się wiadrami, bo gdzie się nie otworzy drzwi to tylko gay lub less i ich najbardziej ważne problemy świata. Ktoś tu przegiął pałkę w lansowaniu na siłę poprawności gejowskiej. Aż zrobiło się niesmacznie i efekt był zgoła inny.

swat997

Czekam na film o jakimś ludobójstwie, w którym jasno pokażą, że 88.6 procent ( czy ilu tam średnio ich jest w wspołeczeństwie) mordujących to ludzie LGBTQ++++.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones