PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042364}

1670

8,0 92 214
ocen
8,0 10 1 92214
7,8 34
oceny krytyków
1670
powrót do forum serialu 1670

Jestem dopiero w połowie pierwszego odcinka, a śmieję się co chwilę. Serial jest pięknie zrobiony, humor inteligentny, ironiczny i ze smakiem. Żałosne są te hejterskie komentarze ludzi, którzy miesiące przed premierą plują jadem chyba po prostu dlatego, że mają taką potrzebę. Absurdalne zarzuty filmwebowych trolli wysnuwane w stronę tego serialu są śmieszne. Może czas drogi Filmwebie z takimi użytkownikami coś zrobić? 

ocenił(a) serial na 8
Ivelise

"Jestem w połowie pierwszego odcinka, jest świetny" ale muszę przestać go oglądać, żeby tu napisać że jest świetny, o boże, wtf!?

reynewan79

O boże a ty aż musiałeś to skomentować!  Jestem po całości. UWAGA - wciąż świetny. Pozderki. 

ocenił(a) serial na 1
Ivelise

O tak. Cenzurować użytkowników, którym się nie podobał ten gniot. Przecież to jest gniot. Komu się może podobać, że ma ocenę 8? A myślcie komu podobają się niektóre głupkowate filmiki na internecie? Jest taki gość z jakiś walk, który stoi obok jakieś blondynki i wykonuje jakieś dziwne gesty. Jego gest stał się memem. I go chwalą. Oooo jak on fajnie pokazał, jaki to bohater. I taki to jest humor z jakimś sikaniem itd.
Można by to porównać do.... hmm...może do Kiepskich. Tylko oczywiście dużo, dużo gorsza wersja. Kiepscy mają jednak mega wyraziste postacie a i przy niektórych wątkach postarano się. Ruszono głową. To jest prosto, żeby nie powiedzieć prostacko. Niestety obecnie taki humor będzie dominować. Ludziom już w ogóle nie chce się myśleć a tu na tacy mają podane proste tematy w języku współczesnym. Co by za bardzo się nie wysilać, bo jeszcze ktoś by się spocił i serial nie zdobyłby widzów. Zatem jak to netflix prosto i głupkowato czyli dla większości.

Robert83

Czytanie ze zrozumieniem osiołku. Mówię wyraźnie o trollach które tu pluły miesiące przed obejrzeniem.

Ivelise

Napisz coś więcej jak będziesz w połowie drugiego odcinka. Nie zapomnij zrobić pauzy na pilocie ;)

maslana700

Jestem po całości. Serial 9/10. Coś jeszcze chciałeś wiedzieć? :*

ocenił(a) serial na 7
Ivelise

Prawidłowe użycie i odczytywanie ironii jest jakaś tam oznaką inteligencji. Bo musisz znać konteksty kojarzyć fakty etc. A tutaj mamy taką ironię dla półmózgów. Niby ironia a jednak podana jak dla debila. Gratulacje :)

BartasBartas

A no, no. Bo ty to taki wysublimowany, że inteligent, że koneser. XD wyciągnij tę miotłę z dupy. Świat będzie dla ciebie przyjemniejszy w odbiorze. Strasznie smutne musi być takie życie pozera.

ocenił(a) serial na 7
Ivelise

Życie człowieka inteligentnego zawsze było smutne. Wiadomo, że najlepiej być debilem. Nie rozmyślasz o życiu, świecie, przyszłości, w ogóle za dużo nie myślisz. Tylko jeść, ruchać, spać. Jak film to ma mieć śmiech z puszki, żeby wiadomo było kiedy się śmiać. Oczywiście, że tak by było prościej żyć.

BartasBartas

W twoim przypadku to nie inteligencja. To pozerstwo. Człowiek inteligetny nie obnosi się z tym i nie prawi wszem i wobec jaki jest inteligentny próbując do tego kogoś przekonać.. A już na pewno nie na portalu typu filmweb gdzie 90% użytkowników stanowią trolle popierający konfę i incele. Widać zdecydowana większość to debile skoro serial jak żaden inny polski od lat zebrał taką notę i recenzje od krytyków i widzów. Zaklinaj rzeczywistość dalej i żyj w bańce, inteligencie.

ocenił(a) serial na 7
Ivelise

W żadnym miejscu nie próbowałem cię do niczego przekonać. Wyraziłem tylko opinie.
Ty za to próbujesz mnie przekonać, że jak mi nie pasuje humor dla kretynów to znaczy, że mam kij w dupie. Mama musi być z ciebie dumna.

BartasBartas

Wyraziłeś "opinię" taką, że skoro ktoś na tym serialu się dobrze bawi to musi być kretynem. Nazywaj rzeczy po imieniu. Ty próbujesz zgrywać tu innego niż wszyscy. Żaden polski serial (już nawet nie komediowy) nie zebrał od lat takich recenzji. Zatem stwierdzasz, że większość ludzi, która go oceniła tak dobrze to debile bo ich bawi. Ty za to jesteś w tym małym procencie wybranych, lepszych. Taki wniosek płynie z twoich komentarzy, ale zasłaniaj się płaszczykiem wyrażania opinii. ;) Bez odbioru.

BartasBartas

Wyraziłeś "opinię", że skoro kogoś ten serial bawi to musi być kretynem. Nazywaj rzeczy po imieniu zamiast chować się pod płaszczykiem wyrażania opinii. Tacy jak ty zawsze stosują ten manewr gdy ktoś was przywoła do tablicy, jo nie chcioł, jo nie wiedzioł. ;) Żaden polski serial od lat (jakiegokolwiek gatunku) nie zebrał takich recenzji. Widać widzowie i uznani krytycy sa debilami bo jakiś Pawełek z Filmweba wyraża taką opinię. Tak więc musi być kurde. Ktoś tu bardzo chce być inny niż wszyscy. Pick me boy?

Ivelise

Oczywiscie filmweb jak zwykle w formie i dodaje mi komentarze po czasie gdy już zdążyłam napisać nowy. :)

BartasBartas

Dubel. 

ocenił(a) serial na 6
Ivelise

To tylko świadczy o tym jakim człowiekiem jesteś

funfelfonfafis

Bo wyrzucam trollom filmwebowym plucie jadem miesiące przed premierą? A Ty się dobrze czujesz? Wszyscy zdrowi tak poza tym?

Ivelise

Rozumiem że film, serial może spodobać się od pierwszych minut ale oceniać go w całości po zaledwie 15 minutach oglądania to chyba coś jest nie tak.

kulluk

Obejrzałam cały, ocenę wystawiłam po obejrzeniu. Wciąż 9/10. Pozdro.

Ivelise

Dla mnie na razie nuda. Raczej więcej niż 1 odcinek nie obejrzę

Ivelise

> "humor ze smakiem"
> koleś zaraz po robieniu kupy bez mycia rąk zaczyna jeść

ocenił(a) serial na 2
Ivelise

jak ktoś uważa że to inteligentny humor, to składam najserdeczniejsze kondolencje jego poczuciu humoru i inteligencji, dla niektórych używanie mądrych słów i unikanie wulgaryzmów, to już humor wysokich lotów. Bardzo nisko zawieszona poprzeczka, ale fanom prozy paolo coelho na pewno się spodoba, ten sam poziom łopatologii

Ivelise

Jakie czasy taki inteligentny humor...jest sporo takiego zenujacego zartowania, ktore jest robione na amerykanska modle. To jest coraz bardziej popularne i w Polsce bedzie cieszylo sie powodzeniem. Zwlaszcza, ze w duzej mierze humor oparty jest na umyslowych i kulturowych ograniczeniach Polakow...to teraz tez bardzo nosny temat. Netflix uczy i wychowuje lepiej niz Jerzy Urban...;-) Drazni mnie tylko ze jednak postaci sa nierowne. Topa to wszystko ciagnie...gra polskiego debila i rasiste...cala reszta tez...natomiast ci mlodsi bohaterowie sa jednak naisani dosc prosto..jesli maja jakies cringowe wpadki to sa one niemal niezauwazalne...sa raczej inteligentni i otwarci...bardzo tolerancyjni itd...ta dysproporcja jednak jest troszke za mocna i wplywa niekorzystnie na odbior tych mlodych postaci...mam tez nadzieje ze w drugim sezonie to bedzie bardziej zniuansowane...chytry ksiadz, szlachcic prostak itd...nie wiem czy to wystarczy po prostu...do tego to drobne mieszczanstwo wzbogacone na handlu...pieknie to bylo pokazane...bo to jednak znak 21 wieku tez...toz to dokladnie "mlodzi wyksztalceni z wielkich miast", dobrze zarabiajacy w korpo...z ambicjami na wspolczesna elite...a tu nic z tego...;-) Topa fajnie to pokazuje...oczywiscie to jest wysmiane...ale miedzy liniami mozna wyczytac wiecej...to jest dkladnie obraz 21 wiekuj...elita wyrzenieta w pien przez ruskich i niemcow...nowej nie ma...jest tylko drobne mieszczanstwo ktore chcialoby byc elita Polski ale nie wiem co i jak robic...

Ivelise

Film dla prostaków , szkalujący Polaków, typowy ubecki zagryw

Ivelise

Przerwałem w połowie pierwszego odcinka, zażenowany prostackim, knajackim humorem, zero polotu, finezji, żarty prymitywne, w sam raz dla przeciętnego ćwierćinteligenta.

Ivelise

ja też się dawno tak nie śmiałam – imo bomba. może po prostu mam tanie poczucie humoru – cóż, będę musiała z tym żyć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones