Robin Tunney

7,3
5 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Tunney

ehh niezbyt ładna

użytkownik usunięty

ogladam wlasnie prison break i az mnie wykreca ze nie dali jakiejs laski zamiast niej

OMG w końcu gra prawniczke ...... a po za tym nie jest brzydka..... myślisz że prawniczka powinna być sexi blondynką o długich nogach jeszcze niech nosi miniówy ledwo zakrywające tyłek ;D

użytkownik usunięty
Sidewinder

w TV?
dokladnie tak.

no cóż, będziesz musiał uderzyć niemca w hełm przy jakimś innym serialu.

R_E_B_E_L

Moim zdaniem Robin jest ładna, tylko na tym zdjęciu jakoś...niefortunnie wyszła..

"Jakiejś laski zamiast niej" ..
Stereotypowe myślenie mężczyzny.

użytkownik usunięty
the_panda

nie przeżywaj tak bo ci żyłka pęknie ;];]

Mi się tam podoba. Wystarczy obejrzeć szkołę czarownic żeby się przekonać

użytkownik usunięty
the_panda

jesli jest rola mlodej kobiety w ktorej sie ktos zakochuje to musi to byc ladna aktorka, bo nikt sie nie zakochuje w brzydkich kobietach przyjemniej niz na ladna kobiete popatrzec na piekna, a ta cala robin jest jakas taka niezbyt...moze w irlandii uchodzi za laske, ale w polsce nikt by sie nie obejrzal za nia na ulicy

właśnie że dziewczyna ma bardzo ciekawą, intrygującą urodę.
nie mniej jednak ma coś drażniącego w sobie i wcale nie jest to zazdrość ;d

w 3 sezonie Mentalisty najbardziej mi się podobała...wizualnie:) choć wcześniej też nie uważałam jej za brzydulę;)

ceylor

mi się w prison breaku kompletnie nie podobała, do tego strasznie mnie drażniła, dlatego bardzo długo zwlekałam z rozpoczęciem oglądania mentalisty jak dowiedziałam się że ona gra tam jedną z głównych ról, a teraz bardzo się cieszę że w końcu się przemogłam, bo serial super, a ona jest teraz zaraz po patricku moją ulubioną postacią i uważam że w mentaliście wygląda na prawdę super, z każdym sezonem jest coraz ładniejsza, aż trudno uwierzyć że to ta sama aktorka co w pb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones