Robin Tunney

7,3
5 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Tunney
Love_Naomi_Watts

Ona jest brzydka ? błagam!

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Według mnie jest ładna :D

Bo jest ładna i w dodatku ma oryginalną urodę.

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Jestem jej fanem! :D

;)

użytkownik usunięty
Robaczek_12

Co ty do mnie oczko puszczasz? :D

Oczko? nie zauważyłam, że tam jest "puszczanie oczka" haha, serio ;D

użytkownik usunięty
Robaczek_12

hehe ;D Dobra możesz do mnie mrugać. ;D

Haha, teraz już się pilnuje i zwracam uwagę hehe :d

Love_Naomi_Watts

w Empire Records z ogoloną głową wygląda bosko

Love_Naomi_Watts

sam/a jesteś brzydki/a

Love_Naomi_Watts

ona jest przepiękna! wręcz idealna ;)

Love_Naomi_Watts

Podobna do Katy Perry.

gibol1412

Na szczęście nie.

Uh_Huh

Z wyglądu tak.

gibol1412

E tam. Faktycznie mają obie nosy. Może do Zoe D. też?

KP jest plastikowa, Tunney ma w sobie wiele zagadkowości, nonszalancji, jej niesymetryczna twarz, trapezowate i mniejsze lewe oko - czyni ją piękną kobietą. Perry zaś - tylko może się podobać. A to kolosalna różnica.

Uh_Huh

Każdy ma prawo mieć inne zdanie. Poza tym "podobna" nie oznacza taka sama.

gibol1412

Oczywiście, że masz rację, zwłaszcza w takiej nieistotnej sprawie jak ta którą dyskutujemy. Bo na przykład czy każdy ma prawo mieć inne zdanie w kwestii gwałtów na 12 latkach, to chyba byłoby kontrowersyjne. Natomiast w sprawach niejasnych, wieloznacznych, albo - subiektywnych, każdy ma prawo do swojej opinii. Jeżeli odebrałeś moje odpowiedzi jako ograniczające Twoje prawo, to nie takie były moje intencje. Wprost przeciwnie, jedynie nie zgadzam sie z Twoim twierdzeniem. Moim zdaniem są zbyt różne, aby to w czym są podobne, dawało prawo do użycia potocznego - "jedna podobna do drugiej". Ale oczywiście cech podobnych mają mnóstwo.

Uh_Huh

Jesteś jedną z nielicznych osób na Filmwebie, które potrafią kulturalnie dyskutować. Bez narzucania na siłę i za wszelką cenę własnej opinii. Naprawdę rzadko udzielam się na tym portalu z tego właśnie powodu. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones