Robin Tunney

7,3
5 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Tunney
Sidewinder

Fakt
Popełniła medialne samobójstwo...

Sidewinder

Zgadzam się to był gol do własnej bramki. Ale przynajmniej teraz możemy się cieszyć Kate Winslet, którą bardzo lubię, w tej (ale i nie tylko) roli :).

Miss_Di

W scenach rozbieranych, których tak nie lubiła, mogła poprosić o dublerkę, przynajmniej w tylnych ujęciach.
Chociaż o rozebraniu się przy Leonardzie marzy nie jedna dziewczyna ;) ;p.

Miss_Di

"Chociaż o rozebraniu się przy Leonardzie marzy nie jedna dziewczyna ;) ;p. "
pomimo postawionych emot, nie rozumiem takiego rozumowania. Co może być przyjemnego/ co to za zaszczyt w rozebraniu się przy jakimś aktorze (który notabene w 1997 nie był znany).

nexus

Święta racja :-)

Miss_Di

Co ciekawe w wielu późniejszych filmach rozbierała się na ekranie.

Sidewinder

A skąd wiecie że jakby ona zagrała film by zrobił taką furore?? może zagrałaby źle i film by przez nią nie był taki dobry?? może poprostu nie widziała się w tej roli?? nie do wszystkich filmów pasują wszystkie aktorki:D

Sidewinder

A może nie każdemu maży się grywać w superprodukcjach. Jest wielu aktorów którzy zamiast gigantycznych przedsięwzięć wolą mniejsze projekty gdzie mogą wykazać się swoją grą/talentem bez obaw, iż zostaną utopieni wśród efektów specjalnych i szumu medialnego.

Azakal

Mało być oczywiście marzy :)

Azakal

Jakoś na razie miernie wykazuje się tym swoim marnym talentem. Poza tym twoja teoria jest błędna ponieważ wystąpiła w superdurnej superprodukcji Supernova. Popłynęła tak samo jak w każdym innym filmie w którym gra. To chyba syndrom aktorek które odrzucają wielkie role a potem nie umieją się odnaleźć w hollywoodzkim półświatku.

adammo1313

Nie pasowała by do tej roli, za nic w świecie !

Sidewinder

no źle zrobiła :/ a pasowała do tej roli... i nie wydaje mi się, żeby jedna aktorka zepsuła ten film, zepsuć go chyba było by za trudno :P
Poza tym wcale taki świetny nie jest...

Sidewinder

moze wtedy film nie odnioslby takiego sukcesu...kto wie, moim zdaniem kate winslet pasuje idealnie

Sidewinder

Dobrze Ze Odmowila Spier..oliłaby Caly Film a Kate Jest Przynajmniej Sliczna...

Kathryn_fw

Robin też jest śliczna :P

użytkownik usunięty
pixi222

a Dustin Hoffman?

a co no ma do Robin ? :P

użytkownik usunięty
pixi222

nic, chciałem też kogoś wymienić. :D

ale przyznaje, że Robin jest urocza choć kobiecość Winslet nie pozostawia żadnych wątpliwości - jest idealna. A Robin może się nie podobać z racji, powiedzmy, szczupłości. Ma jednak interesującą mimikę, emocje, dobrze gra. Od 2000 roku przyglądam się jej grze i muszę powiedzieć, że wydaje mi się coraz lepsza.

Sidewinder

dobrze, że kate zagrała w titanicu. jest świetną aktorką i nie ma koślawych nóg jak robin tunney. poza tym ta Wasza robin z buźki też za piękna nie jest. a w prison break'u była drętwa jak ten drugi kołek dominic purcell

SatineNic

Nie wyobrażam sobie lepszego zestawienia niż Winslet i DiCaprio! Oni po prostu idealnie do siebie pasowali na planie, czuć było tę chemię między nimi. Dobrze, że odmówiła :)

Sidewinder

za chuda, nie wiem czemu jej zaproponowali... Winslet miała ciało

Sidewinder

widziałam jak wyglądała jak byla młoda byla w sumie jest sliczna i wolałabym zobaczyc ją nic winslet. A co to odrzucenia tej roli to zgadzam sie z nią w połowie na rozbierane sceny.. szkoda..

Sidewinder

niby tak, ale wole Winslet :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones