Diane LaneI

7,5
15 201 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Lane

Widziałem w "Niewiernej", bardzo dobrze zagrała to jak ze znudzonej kury domowej zmienia się w rozpaloną pełną rządzy niezaspokojoną kobietę. Aż miło popatrzeć!

FreeNick

Też pierwszy raz zobaczyłam ją w ,,Niewiernej", fenomenalna - zarówno uroda jak i gra aktorska. Ale dzisiaj obejrzałam ,,Spacer po Księżycu" i... nie dość, że okazało się, że scenariusz Niewiernej to niemalże kopiuj wklej tego filmu, to jeszcze grająca w obu Diane Lane nie do odróżnienia - trochę mnie to drażniło, bo co scena to miałam wrażenie, że już to gdzieś widziałam... tylko kolor włosów inny... Cóż, może to przez to, że obie role bardzo podobne...

kucyyyk

Ja ją pierwszy raz widziałam w "The Outsiders" i chociaż występuje tam mało, to bardzo mnie urzekła.

FreeNick

Przepiękna! i mega seksi!!!

FreeNick

Uznacie że wyolbrzymiam! Ale stwierdzam szczerze ze Diane Lane w "Niewiernej" to Je dna z Największych Ról kobiecych pierwszoplanowych w dziejach filmu!

dzonydep

Wow! ładny jej prezent na urodziny zrobiłeś tym wpisem.

ProF_A_N_

Happy Birtsday Diane!!!!!!

dzonydep

Zdecydowanie wyolbrzymiasz. Rola zagrana poprawnie i nic ponad to. Wiele aktorek polskich zabija ją talentem - Magda Teresa Wójcik, Aleksandra Śląska, Ryszarda Hanin. Poszukaj filmów z nimi - tam to dopiero są role!

chwilozof

Śląska W Bonie grała 14- pto łatkę w mając 60tke! Też Wielkie Aktorstwo przez duże WA (nie żartuje)!! Mimo to Diane też mnie urzekła swą ponadpoprawna rola! Piękna kobieta, żona kochanka matka co oszukuje i zdradza a mimo to wrażliwość ludzka też jakąś jest,Postać nie czarno-biała która się czuło na ekranie w każdej scenie! Takie rolę wg mnie są wielkie bez względu na kraj filmu czy aktorki!

dzonydep

A co to ma do rzeczy, że piękna kobieta? To jak by była brzydka to rola już byłaby gorsza? Zresztą nie uważam że jest piękna, zupełnie przeciętna.

chwilozof

Jest prześliczna! Dlatego ma grać źle że jest ładna! Takie przypadki "aktorek" z Buzka co grają c...o mogę wymieniać na pęczki! Jednak w tym przypadku talent i uroda idą w parze..a do trio można włączyć umiejętności! PS Brzydkie aktorki co grają wspaniale,też dużo tego widziałem.W tym punkcie się z tobą zgadzam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones