Adrien Brody

8,4
42 697 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrien Brody

ogóLnie to nie mam co pisać prócz tego że jest boskii :D:** hehe;)ale tak jakoś już sporo nikt nie zacząŁ tematu forum o nim że ja postanowiłam napisać coś :P hehe;) przystojnyyyyy super aktor z niego i wogóle;))ah normalnie go kocham xDxD pozdro dla wassss i szczegolnie fanek Brody-ego :)):*:*:****

Kasskaa111

Hehe. Nie zwracajcie na nią uwagi. Pewnie pisze z psychiatryka. Nie ma innej możliwości. Kochanie, ja nie wierzę, że on ci się aż tak podoba! Może podoba ci się tak bardzo tylko dlatego, że jesteś tak brzydka, ale żadna kobieta i przypuszczam, że ty też nie może być bardziej brzydsza od Brodego.

movie_maniak

przystojny. ale TEN NOS jest 'fuj'.
<boję się ataku>

movie_maniak

te słońce nie podskakuj tak :P nie jestem zadna psychopatka a podoba mi
sie jego typ urody i to ze jest moim zdaniem wspaniałym aktorem ..a ty
moze zazdroscisz ze nie masz powodzenia u dziewczyn i boli cie to dziewczynom podobaja sie aktorzy.Być moze wlasnie ty nie jestes przystojny itd i dlatego ublizasz innym ...bo masz racje w internecie to najelpiej nikt cie nie widzi nie zna i nie wyrazi opini na twoj wygląd. Nie zdziwie sie ze okaze sie ze ja jestem ładniejsza od ciebie heheheh :D:D:D no coż nie bede tak hamska jak ty :]mimo wszystko pozdro trzym sie ziom :D haha:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones