PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205798}
6,4 7 074
oceny
6,4 10 1 7074
6,3 7
ocen krytyków
Hollywoodland
powrót do forum filmu Hollywoodland

bardzo dobry film

ocenił(a) film na 10

oczywiście na filmwebie ocena zaniżona, jak na dobry film przystało.
tandeta typu zielona mila jest na 5 miejscu top 10 a takie filmy jak hollywoodland nie mają nawet oceny 7
żenada........

ocenił(a) film na 6
BlackShit

'tandeta typu >>Zielona Mila<<'? ja rozumiem i akceptuję, że każdy ma swój gust i swoje zdanie, ale taki tekst to niestety żenada.

ocenił(a) film na 10
fleUr_henry

żenada?? żenada to jest dla mnie ten film, który ma średnia ponad 8 a powinien miec ok 5.
tandetne, niedorzeczne kino, kręcone pod publiczke, o bzdurach, a ten hollywoodzki happy end to juz w ogóle, no i w głównej roli oczywiscie najwiekszy wacek, który nadaje sie tylko do tego typu filmów , tomcio hanksiu

ocenił(a) film na 7
BlackShit

Zgadzam się, bardzo dobry film. Może nie tej klasy co Tajemnice Los Angeles czy Chinatown, ale oglądalo się naprawde przyjemnie. A co do Zielonej mili to powiem ci że kiedyś mi się bardzo podobał. Ale jak obejrzałem go ponownie po latach to stwierdziłem jak kolega - naciągana bajeczka. Zaklasyfikował bym go raczej jako film familijny.

ocenił(a) film na 6
7IGER

cóż. jak dla mnie i 'Zielona Mila', i Tom Hanks zasługują na ocenę 9.5/10, a 'Hollywoodland' zaledwie na 6-6.5. nawet fakt, że gra tam jeden z moich ulubionych aktorów i aktorka, którą darzę sympatią nie uratował tego filmu. więc chyba niestety nie mamy o czym rozmawiać.

ocenił(a) film na 7
fleUr_henry

Ale przecież ja cie nie potępiam za to że lubisz Zieloną Milę ani za to że dałeś Hollywoodland taką ocenę a nie inną. To wolny kraj i masz prawo oceniać go jak ci się podoba. Zresztą ocena 6/10 to na FW "Niezły" - a więc pozytywna :) Zieloną Milę na początku oceniłem na 10/10. Po kilku latach jak go zobaczyłem ponownie, opuściłem do 8/10. Było by 6 ale jako że wcześniej mi się bardzo podobał to dałem mniej więcej wyśrodkowaną ocenę. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
7IGER

nie no oczywiście, ja Ciebie (Was) też nie, nigdy nie mam pretensji do kogoś, że ma inne zdanie, to byłoby bez sensu.
po prostu uważam inaczej i w takim przypadku stwierdzam, że ani ja Ciebie (Was) nie przekonam do swojego zdania, ani Ty (Wy) mnie do swojego :)

pe es: 'dałAś' ;)

ocenił(a) film na 8
fleUr_henry

zgadzam sie co do zielonej mili. to i skazani na shawshank nie powinny być tak wysoko

użytkownik usunięty
BlackShit

Dla mnie film dobry. Bardzo dobry to za dużo powiedziane. Ma dobry scenariusz i niezłą grę aktorską. Na pewno nie jest lepszy niż Green Mile.

Jeżeli mowa o top10 to warto dodać, że w tej "topce" znajduje sie shit typu Shawshank, Forrest Gump, Se7en, Incepcja i wyżej wymieniona Zielona mila. Większość ludzi na FW lubi hollywodzkie papki tego typu czyli przewidywalne gówno.

ocenił(a) film na 7
Vinrael

Ejże, ejże. Co innego, że przewidywalne, a co innego, że się te filmy bardzo, bardzo przyjemnie oglądało, a o to głównie w filmach chodzi.

Vinrael

Nie podoba mi się "Shawshang", "Zielona mila" ani sformułowania typu "większość ludzi na FW lubi hollywodzkie (...) przewidywalne gówno".

ocenił(a) film na 5

Zgadzam się, że film nie był lepszy od Zielonej mili, co mało, uważam, że w Hollywoodland nie było żądnych zaskakujących scen. Według mnie film był nudny i strasznie się dłużył, aczkolwiek przyznaję, że gra aktorska była na poziomie, reżyser też zrobił swoje, gorzej ze scenariuszem, średnio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones