PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205798}
6,4 7 074
oceny
6,4 10 1 7074
6,3 7
ocen krytyków
Hollywoodland
powrót do forum filmu Hollywoodland

Przeciętniak

ocenił(a) film na 6

Tak jak w tym temacie, bardzo średni film. Trzeci z kolei "staromodniak" na który czekałem (bo lubię takie klimaty) i trzeci na którym się zawiodłem. Najpierw kiepskawa Black Dahlia, poźniej "jakotaki" Lonely Hearts, teraz mocno średni Hollywoodland. Wszystkie ze świetną obsadą, i dobrze zresztą zagrane ale wszystkie...nudne po prostu, a w najlepszym razie mało wciągające. Hollywoodland był zresztą chyba najnudniejszy z tej trójki. Szkoda bo potencjał był spory. Bronią się kreacje aktorskie Diane Lane, Adriena Brody i Boba Hoskinsa. Także Affleck zagrał zupełnie przyzwoicie (choć te pochwały w Wenecji są i tak nieco na wyrost bo wybitna rola to z pewnością nie była) i doprawdy nie wiem o co było tyle szumu, że niby położył kolejny film. Guzik prawda. Ten film położyła mało wciągająca fabuła - po prostu... Akcja snuje się i snuje, gdy robi się nieco ciekawiej, od razu tempo zwalnia - i tak aż do rozczarowującej końcówki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones