PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205798}
6,4 7 072
oceny
6,4 10 1 7072
6,3 7
ocen krytyków
Hollywoodland
powrót do forum filmu Hollywoodland

Hollywoodland 6/10

ocenił(a) film na 6

Eh...cięzko mi cokolwiek napisac bo jestem na swiezo po obejrzeniu i bija sie we mnie przerozne odczucia:/ czy to jest dobry film czy zupelna katastrofa czy Ben moze byc dobrym aktorem czy juz niestety tylko byc mezem agentki o 100 twarzach...Wiem jedno na pewno...Brody i Lane wypadli rewelacyjnie!!!:)Adrien zagral z niebywala lekkoscia i naturalnoscia!!pokazal ze ma klase i nie bez powodu jest tak szanowanym w hollywood aktorem:) co do Bena...no niestety...wg mnie sie nei popisal:( smutne to bardzo gdyz zawsze go bronilam i mowilam sobie ze Ben wam jeszcze pokaze ale musze sie przyznac bez bicia ze nie pokazal za wiele. Owszem jego gra byla poprawna ale wypadla blado na tle pozostalej ekipy:/ co do samej historii...spodziewalam sie chyba tajemnic los angeles II lub czegos w klimacie Czarnej Dalii ale to jest bardziej proba pokazania tego jak czlowieka a przedewszystkim aktora potrafi zniszczyc zaszufladowanie i przypisanie go do jego bohatera( nie wiem czy to zdanie ma sens:)) no i oczywiscie...ze nie ma co ale rodzina jest zawsze najwazniejsza:) czyli moraly typowo hollywoodzkie podane podstepem:) dla mnie niestety tylko 6/10
troche za dlugo i momentami bezsensu:/

ocenił(a) film na 5
BuMisia

Chcialem sie troszke rozpisac ale zawarlas w swojej relacji wiekszosc moich odczuc. Chyba porterowka zbytnio na mnie dzisiaj dziala, ze w 100% sie zgadzam z plcia piekna ;) Ale musze bo: Brody - rewelacja, Lane - klasa, Afleck - przytego i przyciezko (chyba, ze tak mialo byc), Hoskins - malo acz twardo i konkretnie, akcja - sredniutko, scenariusz - cieniutko... Mimo ze zdaje sobie sprawe, ze klimat noir ma pewne ramy, to Hollywoodland jest nuuuuudny, a Black Dahlia mimo, ze nie jest filmem wybitnym jest znacznie ciekawsza (nie wspominajac juz mojego ukOchanego Kill Me Again :) - no dobra, moze dzieki wymieszaniu noir z kinem drogi) A momencik... znalazlem roznice w ocenie (cale szczescie bo jeszcze ktos by pomyslal, ze sie podlizuje :P) Nie zauwazylem, proby pokazania tego jak aktora potrafi zniszczyc zaszufladkowanie - chyba, ze przez chwile - przy ostatniej wersji smierci. I przez to nawet punkcik mniej :) RE5PECT

ocenił(a) film na 6
Roark

aż punkcik mniej??:) no wiesz??:) może masz rację co do tego zaszufladkowania, może starałam się na siłe doszukać głębi:D ale nie powiem momentami szkoda mi było głównego bohatera...prawda jest taka że po roli supermana nie dostał żadnych ciekawszych propozycji nie wiem czy pamietasz była taka scena gdzie po zagraniu w jakims innym filmie na projekcji ludzie jak go zobaczyli szeptali miedzy soba " oo to superman" :) i wlasnie chyba chodzilo mi o to ze etykietka superman stala sie dla niego w pewnym momencie takim cieniem padajacym na pozniejsza kariere:) ah!:)to sie rozpisalam!!!!:) pozdrawiam serdecznie!!!:) Respect 2 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones