PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205798}
6,4 7 074
oceny
6,4 10 1 7074
6,3 7
ocen krytyków
Hollywoodland
powrót do forum filmu Hollywoodland

Czy affleck może nie zdołować jakiegoś filmu? Słyszal ktoś jego akcent w trailerze?? KOszmar :(

użytkownik usunięty
Aintha

Affleck jest niesamowicie podobny do Georga Reevsa. widzilem stary serial Superman z tym aktorem i Ben, doskonale pasuje do tej roli. w jeden ze scen w trailerze jest pokazany w przebraniu Clarka Kenta na planie filmowym. na poczatku myslalem ze to stara scena w ktorej jest Reeves, ale po pauzie poznalem ze Lois to inna aktorka niz ta z lat 50. Ben niemal nie do poznania.

Aintha

Ja też nie jestem jakoś specjalnie zadowolona, że Affleck gra w tym filmie jednego z bohatera, tak więc na ekranie będzie go niestety często widać, miejmy nadzieję, że tego filmu nie schrzani. Ale może rola Adrien'a Brody'ego wynagrodzi mi niedoskonałości Ben'a =)?

Aintha

Affleck, drewno aktorskie. :-/ Bede sie napawala tylko i wylacznie gra Brody'ego, nic poza nim sie w tym filmie nie liczy :-)

Aintha

Właśnie dostał nagrode w Wenecji wiec pewnie zagral dobrze :P

ocenił(a) film na 6
Gh0st

A może by tak oceniać aktora po obejrzeniu filmu ? Nie taka powinna być czasem kolejność ? Doprawdy dobijają mnie komentarze w stylu "film BĘDZIE do dupy bo gra tam jakiś Orlando Affleck"...

Ponoć Ben dostał wczoraj w Wenecji nagrodę dla najlepszego aktora (za rolę właśnie w tym filmie) więc... po co było wylewać te żale ?

Gregg

obejrzałem ten film i zgadzam się z przedmówcą , oceniac należy po obejrzniu filmu , ben jest beznadziejnym aktorem ale w tym filmie zagrał nadzyczaj dobrze

Aintha

Ja tam w Afflecka wierze. W tym filmie może pokazać się z bardzo dobrej strony.
Tak się już przyjęło, że Affleck grać nie potrafi i niezależnie od tego co zrobi zawsze będzie źle, a np. Marlon Brando(jak już ktoś powiedział) może spać i wszyscy będą go chwalić.

ocenił(a) film na 4
Aintha

Affleck to aktorskie dno! moja ocena filmu to 5 ze względu na A. Brosiego D. Lane, B. Hoskinsa i tyle

_Holly_

Tak, a Reese Witherspoon to talent nad talenty ;-) Kolejna znawczyni sie odezwala, niecierpie jak ludzie powtarzaja po sobie takie daremne stereotypy :/

Damsz

hmmm chyba Akademia Filmowa ma inne zdanie ;) pewnie ją oceniasz po "Legalnej blondynce"...

Aintha

Penelope Cruz też podobno nie potrafiła grac...
Czasami jesteście żałośni.

Aintha

Pragnę zauważyć, że Afflec był nominowany za rolę w tym filmię do Złotego Globu, także pooczekajcie może aż zobaczycie kreacje nim ocenicie, co?

crov

jest już dvd wiec można juz dizisiaj się przekonać

ocenił(a) film na 7
crov

racja. najpierw trzeba obejrzeć a potem oceniać. szczerze wierze w afflecka. rozwaliły mnie jego wystepy w armageddonie, zakochanym szekspirze, pearl harbor i paru innych filmach. faktycznie czesto gra jak drewno i napewno do historii kina przejdzie jako jeden z najbardziej drewnianych aktorów ale udowodnił juz mi że potrafi tez zagrac naprawdę dobrze. tak bylo moim zdaniem w zmianie pasa i uwiklanym. zagral tam naprawde dobrze.

gocek87

Jasne ja też uważam że ci negatywnie nastawieni powinni przestać pieprzyć że film dupny bo jest affleck wypowiedzcie sie po projekcji!!!!

damek1690

Nie rozumiem ludzi, którzy uważają, że Affleck nie potrafi grać.
Grać to nie potrafi Paris Hilton a, nie Ben ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones