PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205798}
6,4 7 069
ocen
6,4 10 1 7069
6,3 7
ocen krytyków
Hollywoodland
powrót do forum filmu Hollywoodland

5/10

ocenił(a) film na 5

Film OK Choc brakuje mi w nim napięci i nagłych zwrotów akcji. Swietna rola Brodego. Po drugie wiele pytań pozostało bez odpowiedzi przynajmniej ja ich nie dostrzeglem któ zrobil dwie dziury w podłodze?, dlaczego wszędzie były porozrzucane obrazki? Jeśli popelnił samobójstwo to dlaczego kolesie go pobili i kazali mu przestac interesowac sie sprawą?

Mikel82

Przecież to jest film na podstawie autentycznych wydarzen, oczekujesz w filmie nagłych zwrotów akcji w postaci ataku kosmitów czy strzelaniny w śrdoku miasta?

Śmierc nie została nigdy wyjaśniona, film stawia pytania, ale reżyser - calkiem słusznie - unika odpowiedzi, bo nikt ich nie poznał nigdy.

ocenił(a) film na 5
pisz

Może z tymi nagłymi zwrotami akcji przegołem :) ale cały film jest dziwny czegoś mu brakuje. Nie pozostaje na długo w pamięci. Dłuzy się i jak dla mnie ogólnie przynudza. Mało klimatyczny. To że film jest na faktach nie znaczy że nie istnieje jakaś najbardziej prawdobodobna wersja, najbardzie realna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones